iletisim@labordizayn.com Soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz. 🙂

Sizi anlatan bir internet sitenizin olması demek, sizi arayan insanların internet üzerinde sizi daha kolay bulması demektir. Ayrıca geçmişiniz, hedefleriniz, tecrübeleriniz ve iletişim bilgilerinizin yer alacağı bir internet sitesini yayınlayarak, bir anlamda dinamik bir öz geçmiş sayfası oluşturmuş oluyorsunuz.

Siz de hem kendiniz hakkında bilgi vermek, hemde yaptığınız işleri, öğrendiklerinizi, tecrübelerinizi kendi sayfanızda arşivleyerek insanların kullanımına sunabilirsiniz.

KİŞİSEL WEB SİTESİNE NELER EKLEYEBİLİRİM?

Öncelikle kişisel web sayfalarında aşağıdaki sayfaların olmasına özen gösteriniz:
– Ana sayfa
– Hakkımda
– Galeri
– Makale
– Deneyimler
– İletişim

Bu 3 sayfa kişisel bir web sayfasının olmazsa olmazlarıdır. Ek olarak foto galeri, varsa referanslarım, tavsiye edeceğiniz programlar, beğendiğiniz web sayfalarının olacağı sayfalar hazırlayabilirsiniz.

Buraya kadar saydığımız sayfalar genellikle uzun süre içeriği değişmeyecek, sabit sayfalarda. Özellikle ana sayfanızın içeriği çok merak edilir ve kişisel web sayfası hazırlama aşamasında şu soru sık sorulur : Kişisel web sayfamın ana sayfasına ne ekleyebilirim?

İşte bu sorunun cevabı tamamıyla sizde gizli. Eğer otomobil tutkunuysanız kişisel sayfanızda otomobillerle ilgili tavsiyeleriniz, eleştirileriniz, karşılaştırmalar bulunabilir. Müzikle ilgileniyor ve bir enstrüman çalıyorsanız ilgi duyduğunuz müzik türüne ait videolar, notalar, şarkı sözleri, fotolar eklenebilir.

Bir anlamda ilgi duyduğunuz her şeyi sitenizin ana sayfasında karalayabilir, sizi takip eden ziyaretçilerinizi bilgilendirebilirsiniz.